Nieuwe artikelen

Snel slagen voor je theorie doe je bij 123-theorie!

Slotenmaker aan het werk: vakbekwaam vervangen van nieuwe sloten aan deur

Onrust, zenuwen en zweetdruppels? Die komen er absoluut niet aan te pas bij 123-theorie. Wij helpen jou om binnen een dag je auto theorie examen te halen. Ook als je ADHD, dyslectie of faalangst hebt. Ben jij van plan een theoriecursus in Den Haag te volgen? Je kunt je vandaag nog opgeven. De eendaagse cursus wordt gegeven door uitstekende en ook zeer aardige docenten. Zij kennen de inhoud van de moderne theorie examens en brengen je alles bij wat je moet weten om in één keer te slagen. Onze manier van lesgeven werkt, want echt bijna iedereen slaagt!

Kijk jij er ook zo naar uit: je eigen auto en de vrijheid om te gaan en staan waar je wilt? Met dat praktijkexamen komt het wel goed. Maar de theorie is vaak pittiger. 123-theorie is hét adres voor een snelle en succesvolle auto theoriecursus in Amsterdam. Online zie je een lijst met data waarop je bij ons terecht kunt. Als je klikt op de dag van jouw voorkeur, kun je je direct inschrijven. De cursus inclusief examen duurt slechts één dag. ’s Morgens krijg je alle belangrijke verkeersregels op een leuke en duidelijke manier uitgelegd. In de middag brengen we jou met je medecursisten naar de examenplek. Je hoeft je niet voor te bereiden en ook geen eigen boek aan te schaffen. Heb je nog vragen? Stuur een mailtje naar info @ 123-theorie.nl of een appje naar 062999962.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn auto theorie examen echt in één dag halen?

Ja, 123-theorie biedt een eendaagse cursus waarbij je 's morgens alle verkeersregels leert en 's middags direct examen doet. Bijna iedereen slaagt met deze methode.

Werkt de cursus ook als ik ADHD of dyslectie heb?

Absoluut. 123-theorie is specifiek toegesneden op mensen met ADHD, dyslectie en faalangst. De docenten gebruiken een duidelijke en leuke manier van lesgeven die voor iedereen werkt.

Moet ik zelf een theorieboek kopen of voorbereiding treffen?

Nee, je hoeft je niet voor te bereiden en geen boeken aan te schaffen. Alles wat je nodig hebt, krijg je tijdens de cursus aangeleerd door de docenten.

Hoe schrijf ik me in voor de cursus in Den Haag?

Je kunt je vandaag nog online inschrijven. Op de website vind je een lijst met beschikbare data. Klik op je gewenste dag en schrijf je direct in voor de eendaagse cursus.

Waar vindt het examen plaats en hoe komt het ervan?

's Middags brengen de docenten je samen met medecursisten naar de examenplek. Het examen is onderdeel van de eendaagse cursus, dus alles gebeurt op dezelfde dag.

Dit artikel is samengesteld door het redactieteam van beech.be, dat zich richt op het zorgvuldig selecteren en presenteren van betrouwbare informatie.

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Inleiding Elke auto heeft een verhaal te vertellen; van dagelijkse woon-werkritten tot avontuurlijke weekendtripjes. Het interieur van uw auto weerspiegelt

Zelf een auto verkopen en kopen lijkt misschien een goede optie . Of u nu verkoopt of koopt, de juiste

Stap je in het huwelijksbootje? Bij een huwelijk hoort een limo, punt. Een limousine geeft nog een extra dimensie aan

Heb jij ADHD of dyslexie en maak je je altijd druk om tentamens, proefwerken, overhoringen et cetera? Dan zie je

Het onderhoud van je wagen Voor het onderhoud van je wagen zijn er veel verschillende middelen verkrijgbaar. Denk aan poetsmiddelen

Als je een grote bestelwagen wilt leasen, met veel laadruimte, dan kun je eens kijken bij de mogelijkheden voor Peugeot

Leasen is een begrip in de zakenwereld. Iedereen weet direct wat je bedoelt als je het erover hebt. Hoewel er

Tijdens de theoriecursus in Leiden leer je de meest belangrijke verkeersregels. Punten die behandeld worden zijn onder meer: * techniek,

Als ondernemer zul je het erg druk hebben en veel deelnemen aan het verkeer, om zo klanten te bezoeken of

  Als je een laptop of computer hebt staan bij je thuis dan heb je naar alle waarschijnlijkheid al eens

Bent u in het bezit van een klassieke Volkswagen? Een bus, Kever etc? Dan vindt u het misschien leuk om

Ben je bezig met auto rijlessen en moet je je theorie nog halen? Wellicht zie je er een beetje tegenop,

Soms zie je op het internet een bericht voorbij komen dat er een auto, fiets of scooter gestolen is. In

Sinds de jaren 80 bestaat in Nederland de mogelijkheid van het leasen van auto’s. Als eerste opgezet door grotere bedrijven

Een Volkswagen Caddy leasen is een goede overweging als je in de bezorgsector werkt. Dit model is namelijk uiterst geschikt

Als ondernemer ben je vaak afhankelijk van een degelijke bedrijfsauto. Niet alleen zorgt een betrouwbare auto ervoor dat je bij

Rijd je in een leaseauto en rijd je hier ook privé meer dan 500 kilometers per jaar mee? Dan wordt

Het is natuurlijk de droom van iedere 18-jarige die net zijn rijbewijs heeft gehaald, maar het is ook een droom