Nieuwe artikelen

Kun je een Citroën Berlingo leasen zonder bijtelling?

Rijd je in een leaseauto en rijd je hier ook privé meer dan 500 kilometers per jaar mee? Dan wordt er bijtelling berekend. De bijtelling is een bepaald percentage van de cataloguswaarde van de auto, gebaseerd op de CO2-uitstoot van de auto. Een lage CO2-uitstoot zal dus ook een lagere bijtelling zijn. Ga je de nieuwe Citroën Berlingo leasen en rijd je niet meer dan 500 kilometers privé in de auto van de zaak, dan hoef je geen bijtelling te betalen. Je kunt dan bij de belastingdienst een verklaring “Uitsluitend zakelijk gebruik bestelauto” opvragen.

Hoe te handelen bij schade aan een leaseauto?

Je hoopt het natuurlijk nooit mee te maken, maar een ongeluk zit in een klein hoekje, ook bij leaseauto’s. Er kan altijd iets gebeuren en het is zaak dat je dan weet wat je moet doen.

Een leaseauto is verzekerd tegen schade. Dit zit namelijk in het bedrag wat je per maand aan de leasemaatschappij betaalt. Vaak is er wel een eigen risico aan verbonden. Hoeveel dat precies is, staat in de voorwaarden van je leasecontract.

Laat een schade aan de auto altijd repareren. Doe je dit tijdens de looptijd van je leasecontract niet, dan kan het bedrag aan het einde van de looptijd aanzienlijk hoger zijn.

Hoe je kunt besparen op leasekosten

Een leaseauto is makkelijk, maar afhankelijk van het merk en soort auto, kan een leaseauto ook best prijzig zijn. Natuurlijk bespaar je de kosten van de aanschaf van de auto, maar toch kan een steeds terugkerend hoog maandbedrag uiteindelijk ook een struikelblok worden. Denk er dan eens over om een tweedehands auto te leasen. Je betaalt minder per maand dan wanneer je in een nieuwe auto rijdt en een tweedehands auto wordt net zo goed onderhouden als een nieuwe auto.

http://www.bedrijfsbusleasen.nl/super-deals/citroen-berlingo-leasen

Dit artikel is samengesteld door het redactieteam van beech.be, dat zich richt op het zorgvuldig selecteren en presenteren van betrouwbare informatie.

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Inleiding Elke auto heeft een verhaal te vertellen; van dagelijkse woon-werkritten tot avontuurlijke weekendtripjes. Het interieur van uw auto weerspiegelt

Zelf een auto verkopen en kopen lijkt misschien een goede optie . Of u nu verkoopt of koopt, de juiste

Stap je in het huwelijksbootje? Bij een huwelijk hoort een limo, punt. Een limousine geeft nog een extra dimensie aan

Heb jij ADHD of dyslexie en maak je je altijd druk om tentamens, proefwerken, overhoringen et cetera? Dan zie je

Het onderhoud van je wagen Voor het onderhoud van je wagen zijn er veel verschillende middelen verkrijgbaar. Denk aan poetsmiddelen

Als je een grote bestelwagen wilt leasen, met veel laadruimte, dan kun je eens kijken bij de mogelijkheden voor Peugeot

Leasen is een begrip in de zakenwereld. Iedereen weet direct wat je bedoelt als je het erover hebt. Hoewel er

Tijdens de theoriecursus in Leiden leer je de meest belangrijke verkeersregels. Punten die behandeld worden zijn onder meer: * techniek,

Als ondernemer zul je het erg druk hebben en veel deelnemen aan het verkeer, om zo klanten te bezoeken of

Onrust, zenuwen en zweetdruppels? Die komen er absoluut niet aan te pas bij 123-theorie. Wij helpen jou om binnen een

  Als je een laptop of computer hebt staan bij je thuis dan heb je naar alle waarschijnlijkheid al eens

Bent u in het bezit van een klassieke Volkswagen? Een bus, Kever etc? Dan vindt u het misschien leuk om

Ben je bezig met auto rijlessen en moet je je theorie nog halen? Wellicht zie je er een beetje tegenop,

Soms zie je op het internet een bericht voorbij komen dat er een auto, fiets of scooter gestolen is. In

Sinds de jaren 80 bestaat in Nederland de mogelijkheid van het leasen van auto’s. Als eerste opgezet door grotere bedrijven

Een Volkswagen Caddy leasen is een goede overweging als je in de bezorgsector werkt. Dit model is namelijk uiterst geschikt

Als ondernemer ben je vaak afhankelijk van een degelijke bedrijfsauto. Niet alleen zorgt een betrouwbare auto ervoor dat je bij

Het is natuurlijk de droom van iedere 18-jarige die net zijn rijbewijs heeft gehaald, maar het is ook een droom